brush-grillbot

Mosazné vs Ocelové kartáče pro Grillbot?

Mosazné kartáče

vl-grillbot-mosaz-kartac-300

Mosazné kartáče jsou velice důležité, pokud máte nerezový nebo porcelánem potažený grilovací rošt. Mosaz je měkčí kov, nepoškrábe povrch grilovacího roštu a zároveň zajistí čistý gril pro zdravé grilování. Z grilovacího roštu se nebudou odlupovat jemné otřepky, které by se mohli nalepit na připravované maso a připravit Vám tak nemilé překvapení v průběhu jídla. Proto, pokud máte nerezový nebo porcelánem potažený grilovací rošt, doporučujeme Vám používat mosazné kartáče, které jsou součástí základního balení robotického čističe grilů Grillbot.

Koupit v eshopu

Ocelové kartáče

vl-grillbot-ocel-kartac-300Ocelové kartáče jsou skvělé na čištění litinových nebo nejrozšířenějších ocelových roštů. Litina je zdaleka nejlepším grilovacím roštem, neboť ze všech druhů roštů dokáže nejlépe udržet teplo. Nicméně, tyto druhy grilovacích roštů vyžadují větší údržbu. Štětiny ocelových kartáčů jsou schopny lépe pronikat do malých pórů v litině a vyčistit je. Díky ocelovým kartáčům bude rošt opravdu čistý a zajistí Vám zdravé grilování.

Koupit v eshopu

Nylonové kartáče

Nylonové kartáče jsou měkčí než kartáče z mosazi a nerezové oceli (mohou vyžadovat delší cyklus čištění). Nylonové kartáče nepoškrábají povrch. Nylonové kartáče se mohou použít pro čištění roštů s keramickým či smaltovaným povrchem.

Koupit v eshopu